Tweets

Super info 😃 @ForeverEntert 🇵🇱🇯🇵📶 https://t.co/hrXaDR7Il5
Friday, 15 March 2019 12:29
@ForeverEntert well done
Thursday, 28 February 2019 19:49
RealEstate - UBS real estate bubble index shows that red indicated cities are strong overvalued - HongKong,… https://t.co/qiryfn7ryH
Tuesday, 09 October 2018 10:39
commodities - copper, oil, energy and materials US stocks either fell or were flat after the PMI crossed below… https://t.co/GLa8GmFSZF
Monday, 08 October 2018 16:42
cryptocurrency - Crypto fundraising in Sep, 2018, incl. ICO and PrivateEquity https://t.co/UQI5wCSTkr
Monday, 08 October 2018 16:24

Follow ZenitManagement on Twitter

Our Business Partners

Our Business Partners

Wojciech Kądziołka

Wojciech Kądziołka

Business Partner

Pan Wojciech Kądziołka posiada ponad 15-letnie doświadczenie potwierdzone sukcesami w przygotowywaniu strategii PR korporacyjnego i produktowego, reprezentowania spółek w kontaktach z inwestorami i mediami oraz wspierania zarządów w kontaktach ze środowiskiem biznesowym. Menedżer z bogatym portfolio projektów z obszaru PR i Investor Relations przeprowadzonych dla firm w wielu sektorach gospodarki. Specjalizuje się w zarządzeniu sytuacjami kryzysowymi oraz w zarządzaniu zmianami.

Pan Wojciech Kądziołka od 2014 roku pełni funkcję dyrektora Biura Komunikacji i Relacji Inwestorskich oraz rzecznika prasowego Grupy Integer.pl S.A i Grupy InPost S.A. We wcześniejszych latach zajmował się szerokim obszarem Public Relations i Investor Relations m.in. dla: Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., Makrum S.A., Protektor S.A., Inforsys S.A., czy Grupy Wirtualna Polska.

Paweł Małyska

Paweł Małyska

Business Partner

Pan Paweł Małyska jest od blisko 20 lat związany z rynkiem kapitałowym, a w szczególności z działalnością inwestycyjną i transakcyjną w zakresie zarządzania funduszami i Asset Management. W trakcie swojej pracy zawodowej odpowiadał za business development usług inwestycyjnych w ramach TFI, zarządzanie funduszami inwestycyjnymi, przeprowadzał analizy finansowe i wyceny spółek oraz inwestycje i dezyinwestycje w podmiotach z rynku niepublicznego.

Posiada kompetencje w nadzorowaniu i przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych, doradztwie w zakresie strategii, finansowania działalności oraz analizie opłacalności inwestycji.

Pan Paweł Małyska w okresie 2013-2017 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami oraz Dyrektora Departamentu Zarządzania Portfelami Akcyjnymi w TFI Allianz Polska. Wcześniej pracował na stanowisku Analityka, Zarządzającego Funduszami w Dyrektora Inwestycyjny oraz Członka Zarządu odpowiedzialnego za usługi Asset Management w TFI i Biurach Maklerskich. Obecnie jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń LC Corp SA.

Piotr Nowjalis

Piotr Nowjalis

Business Partners

Pan Piotr Nowjalis posiada blisko 20-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem finansami w spółkach kapitałowych prywatnych i publicznych. Jest specjalistą z bogatą praktyczną wiedzą w dziedzinie zarządzania strategicznego, optymalnego kształtowania struktury kapitału, pozyskiwania finansowania na krajowych i zagranicznych rynkach finansowych oraz przeprowadzania emisji pierwotnych i wtórnych na GPW.

W trakcie swojej kariery zawodowej zajmował się kompleksowo: zarządzaniem ryzykiem finansowym, relacjami inwestorskimi, transakcjami fuzji i przejęć, budżetowaniem i controllingiem.

Pan Piotr Nowjalis jest związany ze spółką CCC S.A. od 2008 roku, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za finanse. Wcześniej pracował na stanowiskach zarządczych i dyrektorskich między innymi w KGHM S.A., czy AB S.A. Zasiadał również w radach nadzorczych m.in.: TIM S.A., Ultro S.A., Rotopino.pl S.A., Vantage Development S.A. i LIBET S.A.. Obecnie jest członkiem rad nadzorczych: CCC S.A., Dino Polska S.A., Synektik S.A.