Tweets

@pbzatonski ... albo 17-krotność powierzchni Warszawy :)
wtorek, 10 wrzesień 2019 09:32
RT @panzerlegacy: Panzer Dragoon: Remake Demo is Playable at Gamescom: https://t.co/YFtY1Nl77E
wtorek, 20 sierpień 2019 09:06
Tencent Edges Nearer to License for Nintendo Switch China Sales via @caixinlive https://t.co/T16RtYAvvP
czwartek, 25 lipiec 2019 14:31
@Parkietcom Chyba ostatnio nastąpiło istotne wzmocnienie DM jako podmiotów licencjonowanych, przynajmniej legislac… https://t.co/fIGRRDkHVp
piątek, 05 lipiec 2019 09:37
5 U.S. Economic Charts to Watch in H2 2019 https://t.co/CcoLRDVczx przez @FactSet
czwartek, 27 czerwiec 2019 16:45

Follow ZenitManagement on Twitter

Kariera

Kariera

Jesteśmy ekspercką firmą w zakresie doradztwa strategicznego, doradztwa transakcyjnego i relacji inwestorskich z przeszło 20-letnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy stale rekrutacje dla osób z doświadczeniem w zakresie finansów. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę ze światem finansów mogą odbyć w naszej firmie staże.

Wszystkie nadesłane aplikacje analizujemy, po czym spotykamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polityka naszej firmy gwarantuje zrozumiałe procedury, dlatego zwracamy uwagę, że w trakcie procesu rekrutacyjnego, na żadnym z jego etapów, nie wymagamy od kandydatów przesłania kserokopii lub skanów dokumentów tożsamości.

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakie branże zainwestowałbyś 1 mln USD ?

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakim projekcie spotkałeś się z survivorship bias i jak sobie z nim poradziłeś ?