Tweets

Super info 😃 @ForeverEntert 🇵🇱🇯🇵📶 https://t.co/hrXaDR7Il5
piątek, 15 marzec 2019 12:29
@ForeverEntert well done
czwartek, 28 luty 2019 19:49
RealEstate - UBS real estate bubble index shows that red indicated cities are strong overvalued - HongKong,… https://t.co/qiryfn7ryH
wtorek, 09 październik 2018 10:39
commodities - copper, oil, energy and materials US stocks either fell or were flat after the PMI crossed below… https://t.co/GLa8GmFSZF
poniedziałek, 08 październik 2018 16:42
cryptocurrency - Crypto fundraising in Sep, 2018, incl. ICO and PrivateEquity https://t.co/UQI5wCSTkr
poniedziałek, 08 październik 2018 16:24

Follow ZenitManagement on Twitter

Kariera

Kariera

Jesteśmy ekspercką firmą w zakresie doradztwa strategicznego, doradztwa transakcyjnego i relacji inwestorskich z przeszło 20-letnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy stale rekrutacje dla osób z doświadczeniem w zakresie finansów. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę ze światem finansów mogą odbyć w naszej firmie staże.

Wszystkie nadesłane aplikacje analizujemy, po czym spotykamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polityka naszej firmy gwarantuje zrozumiałe procedury, dlatego zwracamy uwagę, że w trakcie procesu rekrutacyjnego, na żadnym z jego etapów, nie wymagamy od kandydatów przesłania kserokopii lub skanów dokumentów tożsamości.

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakie branże zainwestowałbyś 1 mln USD ?

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakim projekcie spotkałeś się z survivorship bias i jak sobie z nim poradziłeś ?