Tweets

Emotions, short history and expectations towards @PanzerDragoonRemake of Real PD Fun ⬅️Respect ➡️ https://t.co/hNKD0URAS0 przez @YouTube
sobota, 15 czerwiec 2019 15:54
PolandGaming - ciekawe 🤔 podsumowanie o polskich 🇵🇱 game dev'ach 🎮 https://t.co/HyYSWsngjQ
sobota, 15 czerwiec 2019 13:38
Nintendo Switch Remake Of Panzer Dragoon Announced At E3 2019 https://t.co/n1JFuaqRFO
środa, 12 czerwiec 2019 13:59
Forever Entertainment zapunktowało na E3 zapowiedzią gry Panzer Dragon: Remake https://t.co/vCRRmLWSJl
środa, 12 czerwiec 2019 13:00
Sukces kolejnej polskiej firmy ForeverEntert podczas NintendoDirectE3 na E32019 Zaskoczenie wszystkich grą… https://t.co/pYlkx5uRW6
wtorek, 11 czerwiec 2019 20:00

Follow ZenitManagement on Twitter

Kariera

Kariera

Jesteśmy ekspercką firmą w zakresie doradztwa strategicznego, doradztwa transakcyjnego i relacji inwestorskich z przeszło 20-letnim doświadczeniem.

W związku z rozwojem naszej firmy prowadzimy stale rekrutacje dla osób z doświadczeniem w zakresie finansów. Osoby dopiero rozpoczynające przygodę ze światem finansów mogą odbyć w naszej firmie staże.

Wszystkie nadesłane aplikacje analizujemy, po czym spotykamy się tylko z wybranymi kandydatami.

Polityka naszej firmy gwarantuje zrozumiałe procedury, dlatego zwracamy uwagę, że w trakcie procesu rekrutacyjnego, na żadnym z jego etapów, nie wymagamy od kandydatów przesłania kserokopii lub skanów dokumentów tożsamości.

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakie branże zainwestowałbyś 1 mln USD ?

Jeżeli jesteś przekonany, że możesz wnieść do naszej firmy wartość dodaną, nie zwlekaj, złóż aplikację na maila kariera@zenit.com.pl.

Do aplikacji dołącz krótki (maksymalnie jednostronicowy) esej, odpowiadający na pytanie: W jakim projekcie spotkałeś się z survivorship bias i jak sobie z nim poradziłeś ?