Tweets

Emotions, short history and expectations towards @PanzerDragoonRemake of Real PD Fun ⬅️Respect ➡️ https://t.co/hNKD0URAS0 przez @YouTube
sobota, 15 czerwiec 2019 15:54
PolandGaming - ciekawe 🤔 podsumowanie o polskich 🇵🇱 game dev'ach 🎮 https://t.co/HyYSWsngjQ
sobota, 15 czerwiec 2019 13:38
Nintendo Switch Remake Of Panzer Dragoon Announced At E3 2019 https://t.co/n1JFuaqRFO
środa, 12 czerwiec 2019 13:59
Forever Entertainment zapunktowało na E3 zapowiedzią gry Panzer Dragon: Remake https://t.co/vCRRmLWSJl
środa, 12 czerwiec 2019 13:00
Sukces kolejnej polskiej firmy ForeverEntert podczas NintendoDirectE3 na E32019 Zaskoczenie wszystkich grą… https://t.co/pYlkx5uRW6
wtorek, 11 czerwiec 2019 20:00

Follow ZenitManagement on Twitter

Nasz Team

Senior Level Contacts

Piotr Woźniak

Piotr Woźniak

Prezes Zarządu

Piotr Woźniak jest związany z rynkiem finansowo od ponad 20 lat. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju biznesu, pozyskiwaniu kapitału oraz realizacji projektów strategicznych. Ma doświadczenie we współpracy z firmami na wszystkich etapach rozwoju. Doradca w zakresie budowy struktur transakcji i pozyskiwania finansowania działalności ze środków typu: equity (PE/VC), mezzanine, finansowania dłużnego oraz UE.

Pełnił funkcje zarządcze w kilku spółkach prywatnych i publicznych jak IndygoTech Minerals oraz był Baltic Ceramics Investments. Pracował w globalnym private equity Magnum Group, należącym do funduszy rodziny Getty, zajmując się analizą inwestycji w spółki branży wydobywczej nafty i gazu na terenie Federacji Rosyjskiej do transakcji wyjścia. W Banku Pekao odpowiadał za budżety, plany finansowe i monitoring spółek konsolidowanych w ramach Grupy Banku. W trakcie pracy w CDM Pekao, przez 2 lata pod rząd był wybrany przez zarządzających funduszami jako najlepszy analityk papierów wartościowych branży telekomunikacyjnej i paliwowej według rankingu Rzeczpospolita.

Pełni funkcję doradcy zarządu Colian Holding oraz jest niezależnym członkiem rad nadzorczych spółek giełdowych - Polnord, Qumak, Libet, Artifex Mundi, Krynicki Recykling.

Wojciech Kądziołka

Wojciech Kądziołka

Business Partner

Pan Wojciech Kądziołka posiada ponad 15-letnie doświadczenie potwierdzone sukcesami w przygotowywaniu strategii PR korporacyjnego i produktowego, reprezentowania spółek w kontaktach z inwestorami i mediami oraz wspierania zarządów w kontaktach ze środowiskiem biznesowym. Menedżer z bogatym portfolio projektów z obszaru PR i Investor Relations przeprowadzonych dla firm w wielu sektorach gospodarki. Specjalizuje się w zarządzeniu sytuacjami kryzysowymi oraz w zarządzaniu zmianami.

Pan Wojciech Kądziołka od 2014 roku pełni funkcję dyrektora Biura Komunikacji i Relacji Inwestorskich oraz rzecznika prasowego Grupy Integer.pl S.A i Grupy InPost S.A. We wcześniejszych latach zajmował się szerokim obszarem Public Relations i Investor Relations m.in. dla: Polskie Linie Lotnicze LOT S.A., Makrum S.A., Protektor S.A., Inforsys S.A., czy Grupy Wirtualna Polska.

Paweł Małyska

Paweł Małyska

Business Partner

Pan Paweł Małyska jest od blisko 20 lat związany z rynkiem kapitałowym, a w szczególności z działalnością inwestycyjną i transakcyjną w zakresie zarządzania funduszami i Asset Management. W trakcie swojej pracy zawodowej odpowiadał za business development usług inwestycyjnych w ramach TFI, zarządzanie funduszami inwestycyjnymi, przeprowadzał analizy finansowe i wyceny spółek oraz inwestycje i dezyinwestycje w podmiotach z rynku niepublicznego.

Posiada kompetencje w nadzorowaniu i przeprowadzaniu procesów inwestycyjnych, doradztwie w zakresie strategii, finansowania działalności oraz analizie opłacalności inwestycji.

Pan Paweł Małyska w okresie 2013-2017 pełnił funkcję Zastępcy Dyrektora Departamentu Zarządzania Aktywami oraz Dyrektora Departamentu Zarządzania Portfelami Akcyjnymi w TFI Allianz Polska. Wcześniej pracował na stanowisku Analityka, Zarządzającego Funduszami w Dyrektora Inwestycyjny oraz Członka Zarządu odpowiedzialnego za usługi Asset Management w TFI i Biurach Maklerskich. Obecnie jest niezależnym członkiem Rady Nadzorczej i Komitetu Nominacji i Wynagrodzeń LC Corp SA.

Piotr Nowjalis

Piotr Nowjalis

Business Partner

Pan Piotr Nowjalis posiada blisko 20-letnie doświadczenie na stanowiskach menedżerskich związanych z zarządzaniem finansami w spółkach kapitałowych prywatnych i publicznych. Jest specjalistą z bogatą praktyczną wiedzą w dziedzinie zarządzania strategicznego, optymalnego kształtowania struktury kapitału, pozyskiwania finansowania na krajowych i zagranicznych rynkach finansowych oraz przeprowadzania emisji pierwotnych i wtórnych na GPW.

W trakcie swojej kariery zawodowej zajmował się kompleksowo: zarządzaniem ryzykiem finansowym, relacjami inwestorskimi, transakcjami fuzji i przejęć, budżetowaniem i controllingiem.

Pan Piotr Nowjalis jest związany ze spółką CCC S.A. od 2008 roku, gdzie pełnił funkcję wiceprezesa zarządu odpowiedzialnego za finanse. Wcześniej pracował na stanowiskach zarządczych i dyrektorskich między innymi w KGHM S.A., czy AB S.A. Zasiadał również w radach nadzorczych m.in.: TIM S.A., Ultro S.A., Rotopino.pl S.A., Vantage Development S.A. i LIBET S.A.. Obecnie jest członkiem rad nadzorczych: CCC S.A., Dino Polska S.A., Synektik S.A.