Tweets

Super info 😃 @ForeverEntert 🇵🇱🇯🇵📶 https://t.co/hrXaDR7Il5
piątek, 15 marzec 2019 12:29
@ForeverEntert well done
czwartek, 28 luty 2019 19:49
RealEstate - UBS real estate bubble index shows that red indicated cities are strong overvalued - HongKong,… https://t.co/qiryfn7ryH
wtorek, 09 październik 2018 10:39
commodities - copper, oil, energy and materials US stocks either fell or were flat after the PMI crossed below… https://t.co/GLa8GmFSZF
poniedziałek, 08 październik 2018 16:42
cryptocurrency - Crypto fundraising in Sep, 2018, incl. ICO and PrivateEquity https://t.co/UQI5wCSTkr
poniedziałek, 08 październik 2018 16:24

Follow ZenitManagement on Twitter

Nasz Team

Senior Level Contacts

Piotr Woźniak

Piotr Woźniak

Prezes Zarządu

Piotr Woźniak jest związany z rynkiem finansowo od ponad 20 lat. Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii rozwoju biznesu, pozyskiwaniu kapitału oraz realizacji projektów strategicznych. Ma doświadczenie we współpracy z firmami na wszystkich etapach rozwoju. Doradca w zakresie budowy struktur transakcji i pozyskiwania finansowania działalności ze środków typu: equity (PE/VC), mezzanine, finansowania dłużnego oraz UE.

Pełnił funkcje zarządcze w kilku spółkach prywatnych i publicznych jak IndygoTech Minerals oraz był Baltic Ceramics Investments. Pracował w globalnym private equity Magnum Group, należącym do funduszy rodziny Getty, zajmując się analizą inwestycji w spółki branży wydobywczej nafty i gazu na terenie Federacji Rosyjskiej do transakcji wyjścia. W Banku Pekao odpowiadał za budżety, plany finansowe i monitoring spółek konsolidowanych w ramach Grupy Banku. W trakcie pracy w CDM Pekao, przez 2 lata pod rząd był wybrany przez zarządzających funduszami jako najlepszy analityk papierów wartościowych branży telekomunikacyjnej i paliwowej według rankingu Rzeczpospolita.

Pełni funkcję doradcy zarządu Colian Holding oraz jest niezależnym członkiem rad nadzorczych spółek giełdowych - Polnord, Qumak, Libet, Artifex Mundi, Krynicki Recykling.

Marcin Kuchciak

Marcin Kuchciak

Wiceprezes Zarządu

Od przeszło 20 lat związany z rynkiem kapitałowym. Posiada bogate doświadczenie w dziedzinie procesów pozyskiwania kapitału, ze szczególnym uwzględnieniem publicznego rynku typu equity, procesów restrukturyzacji fallen angels oraz relacji inwestorskich. Zwolennik ilościowych metod oceny zjawisk w biznesie i na rynku kapitałowym.
 

Pełnił funkcje menedżerskie w biurach maklerskich, firmach doradczych (corporate finance, M&A, investor relations) oraz mediach finansowych. Odpowiedzialny za kilkanaście projektów pozyskania kapitału o wartości około 2,5 mld zł. Wspierał kilkudziesięciu emitentów w zakresie relacji inwestorskich, w tym Vistula, Wólczanka, Pfleiderer Grajewo, Ciech, Comp, Netia i Amica. Publikował m.in. na łamach Parkietu, Gazety Dziennik Prawny, Profesjonalnego Inwestora, Przeglądu Prawa Giełdowego. Uczestnik kapitałowych projektów transgranicznych Doradca emitentów w dziedzinie wypełniania obowiązków informacyjnych i corporate governance.